Takım elbise galiba cazip geliyor bana… Neden mi?

Takım elbise galiba cazip geliyor bana… 🤵Neden mi?

Suits dizisini muhtemelen birçoğunuz duymuşsunuzdur (duymakla kalmayıp ben gibi bağımlısı olup tüm bölümlerini izlediğinizi de tahmin ediyorum).

2011 de çekimleri başlayan 7. sezonun 10. bölümünün yayınlandığı, 11. bölümünün 28 Mart’da (2018’in Martından bahsediyorum, düşünün ne zamandır yayında) yayınlanmasının beklendiği diziden bahsediyorum.

Amerikan yapımı dizi, hani şu avukatların yaşamlarının ağırlıklı olarak gündeme getirildiği, uyuşmazlıkların genelde çözüme kavuşturulduğu, New York şehrinin en iyi avukatlarından Harvey Specter’ın kendine has tavırlarının dikkat çektiği, öz güveni tavan yapmış insanların ekrana taşındığı, Amerika’da avukatların hepsi böyle mi? gibi soruları akla getiren dizi işte…

 


Dizinin içeriği ağırlıklı olarak zengin ve başarılı avukatların hayatı, davalar ve zekice çözümlenen uyuşmazlıklar üzerine kurgulanmış. Başrollerinde Harvey Specter (Gabriel Macht) ve Mike Ross (Patrick J. Adams) ikilisi yer alıyor. New York’un en iyi avukatlarından olan Harvey ile asistanı, Harvard Hukuk mezunu olmayan ancak neredeyse tüm hukuk kitaplarını ezbere bilip tüm uyuşmazlıklarda farklı çözümleri bulan, Mike’ın işbirliğinin ön planda olduğu bir dizi.

IMDb de 8,6 almış, bence 9 ve üzerini hak ediyor. 👏 Neredeyse tüm bölümlerinde kurgu harika ve 7 seneden fazla süren bu dizide her bölümünde ayrı bir heyecan yaşıyorum. Gereksiz diyaloglarla karşılaşmıyor, benzerini daha önce de izlettiler hissine kapılmıyorum. (Tamam tamam itiraf ediyorum, New York’u sevdiğim için de birazcık ama azcık torpil geçmiş olma ihtimalim var.🤗)

Suits’i izlemeyenler varsa, yabancı dizi izlemeyi sevip, izleyeceğim dizi beni kurgusuyla sıkmasın, bölüm hatta sezon bitinceye kadar süre öylece aksın, karşılıklı diyalogların ve bölümlerdeki gizli bağlantıların mükemmelliği beni şaşırtsın diyenlere tavsiye edilir 👍Bir cevap yazın